facebook
długi pasek z logo drzewa zielona panorama REFAS MEBLE SZKOLNE pefc pixel pixel
PEFC/32-31-030
REFAS METAL PRODUCTS EN REFAS HOME IT REFAS METAL PL

Produkcja w drewnie: siedziska i oparcia do krzeseł


Główną dziedziną działalności firmy Refas jest produkcja mebli szkolnych. Oferowane przez nas ławki, stoliki oraz krzesła szkolne odznaczają się niezwykłą solidnością oraz trwałością.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz świetnie przygotowane zaplecze technologiczne, które pozwalają nam na szybką realizację zamówień przy zachowaniu wysokiej jakości.

Oprócz szerokiego wyboru krzesełek oraz ławek szkolnych, w naszym asortymencie znajdują się również stoliki komputerowe, biurka i krzesła nauczycielskie oraz tablice naścienne i wolnostojące.

W naszej ofercie posiadamy również formatki ze sklejki profilowanej. Produkujemy siedziska do krzeseł i oparcia do krzeseł. Zajmujemy się również produkcją elementów z litego drewna bukowego. Do produkcji w drewnie używamy tylko najwyższej jakości surowców od wiodących na rynku dostawców, posiadających certyfikat P E F C.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania oraz udzielą niezbędnych informacji na temat oferowanych przez nas mebli.

Zapraszamy!
refas pasek
Copyright REFAS 2015
34-730 Mszana Dolna ,  ul. Fabryczna 10,  tel. +48 18 331 00 23,  fax +48 18 331 17 13
email: info@refas.pl
REFAS  Mszana Dolna REFAS produkcja w drewnie REFAS produkcja w metalu REFAS kontakt